حل مشکلات کشور در گرو مدیریت جهادی و انقلابی است

اخبار گیلان

اخبار استان گیلان،رشت
  • لطفا نظر خود را در رابطه با این مطلب بنویسید...٠ نظر

حل مشکلات کشور در گرو مدیریت جهادی و انقلابی است

تاریخ انتشار: ٢٢ مهر ١٤٠٠ ٠ ٠
دسته بندی کلی: اخبار گیلان
دسته بندی عنوان خبر: اخبار استان گیلان،رشت

کارواشتغال به نقل از خبرگزاری تسنیم از رشت، سرهنگ پاسدار حسن حبیبی صبح امروز در نشست فصلی فرماندهان پایگاه‌های بسیج ادارات‌کل استان گیلان با موضوع تحقق دولت اسلامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره 254 شهید کارمند گیلان اظهار داشت: نیروهای مردمی نقش مهمی در به سرانجام رسیدن انقلاب‌ها در دنیا داشتند.

جانشین فرمانده سپاه گیلان در اقشار بسیج با اشاره به ایمان و اعتقاد امام(ره) به نقش و جایگاه مردم در نهضت خود گفت: نقش گروه‌های مردمی در سایر انقلاب‌های دنیا پس از مدتی کم‌رنگ شد اما در انقلاب اسلامی ایران با دوراندیشی امام(ره)، نقش مردم در قالب بسیج مردمی توسعه پیدا کرد.

حبیبی به میدان‌داری بسیج در دوران دفاع مقدس، عرصه سازندگی، امداد، کمک‌رسانی به مردم و محرومیت‌زدایی در طول 40 سال گذشته اشاره کرد و افزود: بسیج در حوزه واکسیناسیون کرونا با گسترش مراکز تزریق واکسن به خوبی تاثیرگذار بود.

جانشین فرمانده سپاه گیلان در اقشار بسیج، حل بسیاری از مشکلات کشور را در گرو مدیریت جهادی، انقلابی و نگاه علمی دانست و بیان کرد: امام(ره) با تکیه بر مردم توانست نهضت خود را به سرانجام برساند لذا هرجا که از ظرفیت مردم استفاده کردیم موفق شدیم.

حبیبی با بیان اینکه در حوزه اقتصاد نیز ورود مردم به صحنه برای تحقق اقتصاد مقاومتی بسیار تاثیرگذار خواهد بود گفت: کشورمان در حوزه‌های مختلف دارای اقتدار و عزت است و دشمنان نیز از هیچ نقشه و توطئه‌ای علیه این نظام چشم‌پوشی نمی‌کنند.

وی با اشاره به اینکه میدان دادن به جوانان در سند اعتلای‌ بسیج تاکید شده است تصریح کرد: 80 درصد جوانان اخبار مختلف را از طریق شبکه‌های اجتماعی رصد می‌کنند لذا سواد رسانه‌ای برای خانواده‌ها و جوانان بسیار حائز اهمیت است.

جانشین فرمانده سپاه گیلان در اقشار بسیج برخی ظرفیت‌های کشورمان در حوزه‌های مختلف را مورد اشاره قرار داد و بیان کرد: بسیاری از کشورها از فقدان نیروی جوان و پای کار رنج می‌برند در حالی‌که 45 درصد جمعیت کشورمان از نیروی جوان و تحصیل‌کرده هستند که باید از این ظرفیت به بهترین نحو استفاده شود.

مسئول سازمان بسیج ادارات و کارمندان سپاه گیلان نیز در این مراسم اظهار داشت: توزیع 13 هزار بسته معیشتی بین خانواده‌های نیازمندان توسط بسیج ادارات، آزادی 18 نفر از زندانیان جرایم‌ غیرعمد، اهدای بیش از 4 هزار گونی آرد توسط نانوایان و توزیع 5 هزار بسته مواد بهداشتی از جمله اقدامات انجام شده در دوران شیوع کرونا است.

رضا‌ رنجبر افزود: شرکت بیش از 600 نفر در طرح اهدای خون در سال 1400، کمک 60 منبع آب هزار لیتری و 3 هزار باکس آب معدنی توسط بسیج کارمندان برای کمک به مردم خوزستان و خرید 50 هزار دستگاه تب‌سنج توسط ادارات و اهدا به بیمارستان‌ها جزو دیگر اقدامات است.

وی با بیان اینکه در این ایام 10 کپسول اکسیژن توسط اداره‌کل حمل و نقل جاده‌ای استان، 90 کپسول اکسیژن توسط کمیته امداد و 12 عدد کپسول اکسیژن نیز توسط جمعیت هلال احمر تهیه و به بیمارستان‌های استان تقدیم شد گفت: کارمندان بسیجی به همراه مردم همواره زحمات بسیاری برای مقابله با کرونا کشیدند.

اخبار مرتبط