۳۰۰ هزار ایثارگر اعلام بیکاری کردند/اجرای ناقص قانون استخدام

اخبار استخدام و کاریابی

بازارکار،جذب نیرو،اشتغال
  • لطفا نظر خود را در رابطه با این مطلب بنویسید...٠ نظر

۳۰۰ هزار ایثارگر اعلام بیکاری کردند/اجرای ناقص قانون استخدام

تاریخ انتشار: ٠٤ آذر ١٤٠٠ ٠ ٠
دسته بندی کلی: اخبار استخدام و کاریابی
دسته بندی عنوان خبر: بازارکار،جذب نیرو،اشتغال

کارواشتغال : به گزارش خبرنگار مهر، سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی، پیش از ظهر پنجشنبه در جمع خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران استان یزد با اشاره به اینکه قوانینی در حوزه استخدام فرزندان شاهد و ایثارگر وجود دارد امام اجرایی نشده است، اظهار داشت: اگر این قانون به درستی اجرا شده بود، امروز شاهد این حجم از بیکاری در بین ایثارگران و فرزندان آنها نبودیم.

وی با بیان اینکه بنیاد شهید و امور ایثارگران در این زمینه دغدغه دارد، افزود: عزم ما بر این است که در آینده‌ای نزدیک، دیگر هیچ ایثارگر و فرزند شاهد و ایثارگری در کشور بیکار نباشد.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور ادامه داد: قوانین حوزه ایثارگران را به صورت کامل جمع‌آوری کردیم و در حال برنامه‌ریزی و هماهنگی با نمایندگان مجلس برای اصلاح قوانین و حذف زواید هستیم.

قاضی زاده هاشمی عنوان کرد: به دنبال تغییر و اصلاح قانون هستیم و به همین منظور فهرستی از وظایف قانونی بنیاد آماده کردیم تا بتوانیم خدمات را به صورت کامل و به بهترین نحو ممکن انجام دهیم و در مجموع در حال حاضر نیازمند بازخوانی مأموریت‌های خود در بنیاد شهید هستیم و وظیفه من این است که از انقلابی بودن این نهاد صیانت کنم.

وی با تاکید بر اینکه از انقلابی بودن این نهاد با قاطعیت دفاع می‌کنم، اظهار داشت: در هیچیک از نهادهای دولتی فساد، تبعیض، رانت و مسائلی از این دست به هیچ عنوان نباید وجود داشته باشد و این موضوع در ارتباط با بنیاد شهید به صورت بسیار ویژه صدق می‌کند.

قاضی زاده هاشمی با بیان اینکه این نگاه سبب ایجاد تغییراتی در این بنیاد شده و این تغییرات باعث ناراحتی برخی شده و نسبت به وضعیت جدید معترض می‌شوند، تصریح کرد: معتقدم باید شرایط موجود را در بنیاد شهید سامان دهیم.

پیج تخصصی استخدام :

Www.instagram.com/karoeshteghal.ir

 

اخبار مرتبط