سلطانی فر:استخدام سرمربی ایرانی نظر من بود

خبر

خبر
  • لطفا نظر خود را در رابطه با این مطلب بنویسید...٠ نظر

سلطانی فر:استخدام سرمربی ایرانی نظر من بود

تاریخ انتشار: ٢٠ خرداد ١٣٩٩ ٠ ٠
دسته بندی کلی: خبر
دسته بندی عنوان خبر: خبر

کارواشتغال،به گزارش همشهری آنلاین مسعود سلطانی‌فر درباره نقش وزارت ورزش و جوانان  در انتخاب  مارک ویلموتس گفت: در طول روز نامه‌های اینچنینی زیادی به وزارت ورزش می‌رسد. ما هم این نامه‌ها را به فدراسیون‌ها ارجاع می‌دهیم چون آن‌ها تصمیم گیرنده اصلی هستند و نقش وزارتخانه نظارتی است. نامه مربوط به مرکز فرهنگی ایران و هلند هم به دست ما رسید که من روی آن نوشتم: «برای بررسی و بهره برداری به این فدراسیون ارجاع شود. » 

این مقام مسئول افزود: علاوه بر سه گزینه ای که در این نامه نام آن ها برده شده بود، نام های دیگری هم در آن مقطع برای تیم ملی فوتبال مطرح بودند که حدود ۹ نفر می‌شدند. نام‌هایی مثل لوران بلان، فرناندو هیرو، دیک ادوکات، دالیچ، برانکو ایوانکوویچ و... هم نامشان برای هدایت تیم ملی مطرح شده بود. در نهایت خود فدراسیون فوتبال تصمیم گرفت با ویلموتس قرارداد امضا کند و تمام موارد را خود فدراسیون بررسی کرده. مسئولیت قرارداد ویلموتس هم با فدراسیون فوتبال است و قطعاً خودشان به نهادهای نظارتی پاسخ خواهند داد.

وزیر ورزش ادامه داد: من آن زمان طرفدار مربی ایرانی بودم و به دوستان در فدراسیون هم گفتم که مربیان خوبی در ایران داریم. حتی گفتم به دنبال مربی خارجی نباشید چون هزینه ها سنگین است، اما خود فدراسیون تصمیم گرفت با ویلموتس قرارداد امضا کند. الان هم نظرم این است که استفاده از مربی و بازیکن خارجی به خاطر قیمت بالای ارز منطقی نیست.  

سلطانی فر در بخش دیگری از صحبت های خود در رابطه با صحبت هایی که پیرامون نقش داشتن او در افتتاح مرکز فرهنگی ایران و هلند مطرح می شود، گفت: سال ۹۵ که به هلند سفر کرده بودیم، سفیر ایران در هلند از من دعوت کرد که این انجمن را افتتاح کنم. بعد از آن دیگر ارتباطی با آن مرکز نداشتم.

اخبار مرتبط