ازمون سازمان تامین اجتماعی

خبر

خبر
  • لطفا نظر خود را در رابطه با این مطلب بنویسید...٠ نظر

ازمون سازمان تامین اجتماعی

تاریخ انتشار: ١٧ شهریور ١٣٩٩ ٠ ٠
دسته بندی کلی: خبر
دسته بندی عنوان خبر: خبر

 کارواشتغال : خبرگزاری صداوسیما به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، دکتر مصطفی سالاری در نشستی که با حضور مدیران ارشد این سازمان برگزار شد، اظهار داشت: پیرو مجوز استخدام نیرو بر اساس نیاز‌ها و ضرورت‌های سازمان تامین اجتماعی با اولویت جذب نخبگان از طریق آزمون و مصاحبه و سابقه کاری، این آزمون توسط سازمان سنجش آموزش، جمعه این هفته ۲۱ شهریور در سراسر کشور برگزار خواهد شد.
وی با اشاره به فرصت جذب حدود ۴ هزار نفر در بخش‌های اعلام شده سازمان در سراسر کشور طبق جزئیات مندرج در دفترچه رسمی آزمون، خاطرنشان کرد: برغم اطلاع رسانی گسترده در این راستا و به منظور فراهم شدن فرصت برای همه علاقه مندان، مهلت ثبت نام آزمون یک مرحله نیز تمدید شد.
سالاری افزود: علاوه بر درگاه‌های مرسوم و رسمی ارائه شده از طریق سازمان سنجش، سامانه ۱۴۲۰ سازمان تامین اجتماعی آماده پاسخگویی به سئوال‌های داوطلبان آزمون استخدامی است.
سالاری همچنین با اشاره به دستاورد‌های تاثیرگذار طرح شناسایی مدیران آینده در سال ۱۳۹۸ و استقبال کارکنان از استمرار طرح مذکور، از برگزاری آزمون کتبی دومین مرحله این طرح در روز جمعه ۲۱ شهریور ماه در ۳۸ مرکز آزمون در سراسر کشور خبر داد.
وی افزود: ثبت نام دومین آزمون شناسایی مدیران آینده سازمان تامین اجتماعی از هشتم مرداد آغاز شد که به ضرورت انتصاب مدیران سازمان تأمین اجتماعی با بهره‌گیری از اصل شایستگی و به منظور ایجاد فضای رقابتی عادلانه جهت بهره‌مندی تمامی کارکنان از فرصت ایجاد شده، به دلیل استقبال همکاران از این فرصت، مهلت ثبت نام در آزمون مذکور یک مرحله تمدید شد.
سالاری خاطر نشان کرد: معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان تامین اجتماعی متولی این فرآیند است و آزمون کتبی همچون مرحله اول به طور کامل توسط سازمان سنجش آموزش کشور برگزار خواهد شد.

اخبار مرتبط