طلاق بیل گیتس و همسرش بعد از سه دهه زندگی

خبر

خبر
  • لطفا نظر خود را در رابطه با این مطلب بنویسید...٠ نظر

طلاق بیل گیتس و همسرش بعد از سه دهه زندگی

تاریخ انتشار: ١٤ اردیبهشت ١٤٠٠ ٠ ٠
دسته بندی کلی: خبر
دسته بندی عنوان خبر: خبر

بیل و ملیندا گیتس در مایکروسافت با هم  آشنا شده و در سال 1944 ازدواج کرده است. این زوج که موافقت کرده اند بیش از نیمی از دارایی خود را صرف امور خیرخواهانه کرده اند ، اکنون اعلام کرده اند که به زندگی مشترک خود خاتمه می دهد ، هنوز پیام های مالی این جدید مشخص نیست.


به گزارش سرویس آی تی و انتخاب فناوری ، بیل گیتس ، بنیانگذار و مدیرعامل سابق مایکروسافت و همسرش ملیندا فرنچ گیتس ، روز دوشنبه در توییتر گفتند که پس از ۲۷ سال از هم جدا شده است. این دو در تلاش های خیرخواهانه ، که به آموزش ، برابری جنسی و مراقبت های بهداشتی احتیاج دارد ، همچنان به دلیل استفاده از آن ادامه دارد.


بیل و ملیندا گیتس در بیانیه ای که بیل گیتس در توییتر نوشت ، اعلام کرد: "پس از تفکر بسیار و کار زیاد در مورد روابط ، ما تصمیم گرفتیم که اگر ازدواج خود را پایان دهید ، در طی دو سال گذشته ، ما سه فرزند بزرگتر ساخته ایم ایم و بنیادی ساخته ایم که در همه جای دنیا کار می کند تا همه مردم از زندگی سالم و مثمر ثمر استفاده کنند. ما در این فعالیت مأموریت داریم و کار مشترک خود را در بنیاد ادامه می دهیم ، اما دیگر اعتقاد ندارم که در مرحله بعدی است زندگی خود را به عنوان یک زن و شوهر با هم رشد می کنیم. ما با شروع حرکت در این زندگی جدید ، برای خانواده خود فضا و حریم خصوصی را خواستاریم. "

بیل و ملیندا گیتس در مایکروسافت با کاملاً آشنا شده و در سال 1944 ازدواج کرده است. این زوج که موافقت کرده اند بیش از نیمی از دارایی خود را صرف امور خیرخواهانه کرده اند ، اکنون اعلام کرده اند که به زندگی مشترک خود خاتمه می دهد ، هنوز پیام های مالی این جدید مشخص نیست.

ین تصمیم منعکس کننده یک تغییر شخصی در راس تجارت آمریکایی این زوج است. بیل گیتس مایکروسافت را از زمان تأسیس با پاول آلن در سال 1954 تا سال 20000 به عنوان مدیرعامل هدایت کرد ، در سال 2088 گیتس نقش روزمره خود را در این شرکت را به رها کرد تا اکنون فقط به دلیل بنیاد غیرانتفاعی بیل و ملیندا گیتس کند.

سال گذشته بیل گیتس از هیئت مدیره مایکروسافت کناره گیری کرد ، زیرا ویروس کرونا به معدلی در سراسر جهان تبدیل شد. او زمان استفاده را در کنار ملیندا گیتس در بنیاد سپری کرد. این دو نفر رئیس و معتمد بنیاد هستند که در سال 20000 راه اندازی شد.

بیل و ملیندا گیتس هر دو در مایکروسافت کارکرد منکر. طبق مشخصات لینکدین ، ​​ملیندا روی محصول مانند دانشنامه Encarta کار کرد. ملیندا گیتس بعدا گفت: "چند ماه طول کشید تا بیل از من خواست که بیرون برویم." و در سال 1944 این زوج در هاوایی ازدواج کرد.

جزئیات مالی طلاق گیتس هنوز مشخص نیست ، بیل گیتس 11/3 ٪ از سهام برجسته مایکروسافت که بیش از 26 میلیارد دلار ارزش دارد ، مالک است. بیل گیتس در یک پست وبلاگ در سال ۲۰۱۹ نوشت: "ما تصمیم داریم حدود ۲۰ دلار دلار سهام مایکروسافت را به بنیادمان منتقل کنیم ، زیرا در تلاش برای تعهدات خود را در امور خیرخواهانه افزایش دهید."

بر اساس یک پرونده مالیاتی ، امروز بنیاد بیش از 51 دلار دلار دارایی دارد و یکی دیگر از بنیاد ثروتمند جهان تبدیل شده است.

 

 

 

به گفته فوربس ، بیل گیتس چهارمین فرد ثروتمند جهان ، پس از جف بزوس از آمازون ، برنارد آرنو از LVMH و ایلان ماسک از تسلا است. این اطلاعیه طلاق ، دو سال پس از آن منتشر شد که بزوس گفت و همسرش مک کنزی در حال حاضر طلاق است. بیل گیتس و جف بزوس از ثروتمندترین انسانهای جهان هستند و آمازون و مایکروسافت در تجارت رایانش ابری با استفاده از آزاد ساختند. آمازون در اوایل سال جاری گفته بود که از سمت خود به عنوان مدیرعامل کناره گیری خواهد کرد.

اخبار مرتبط