اهتزاز پرچم فلسطین در گلباغ نماز رشت

اخبار گیلان

اخبار استان گیلان،رشت
  • لطفا نظر خود را در رابطه با این مطلب بنویسید...٠ نظر

اهتزاز پرچم فلسطین در گلباغ نماز رشت

تاریخ انتشار: ١٧ اردیبهشت ١٤٠٠ ٠ ٠
دسته بندی کلی: اخبار گیلان
دسته بندی عنوان خبر: اخبار استان گیلان،رشت

 پرچم فلسطین در دفاع از مردم مظلوم فلسطین در گلباغ نماز رشت به اهتزاز درآمد و سپس راهپیمایی خودرویی روز قدس در مرکز استان برگزار شد.

به گزارش کارواشتغال از تسنیم : مراسم اهتزاز پرچم فلسطین صبح امروز با حضور مسئولان و نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان و حضور مردم در گلباغ نماز رشت برگزار شد.

استاندار گیلان در این مراسم با اشاره به نامگذاری روز قدس توسط امام خمینی(ره) اظهار داشت: مناسبت و نامگذاری این روز توسط امام(ره) امروز جهانی شده است و این تدبیر به منزله احیاگر آرمان‌های مردم فلسطین، آزادی قدس شریف و سرزمین پاک فلسطین و نماد وحدت جهان اسلام است.

ارسلان زارع خاطرنشان کرد: امروز نه‌تنها مردم مسلمان ایران بلکه ملت‌های آزادی‌بخش در سراسر جهان این رور خجسته را گرامی می‌دارند و آن را به‌عنوان نمادی برای وحدت ملت‌های مسلمان در دفاع از مردم فسطین می‌دانند.

استاندار گیلان با بیان اینکه انقلاب اسلامی نه‌تنها مورد توجه مردم استکبارستیز ایران بلکه مورد توجه همه ملت‌ها است تصریح کرد: امسال به‌دلیل شرایط بیماری کرونا امکان برگزاری راهپیمایی در کشور و رشت نبود اما برنامه‌های نمادین گوناگونی به‌مناسبت روز قدس در گیلان برگزار می‌شود.

وی افزود: مردم گیلان سال‌های گذشته در راهپیمایی روز قدس همواره فوج فوج در خیابان‌ها شعار "مرگ بر آمریکا" و "مرگ بر اسراییل" سر می‌دادند و انشاءالله با مهار این بیماری‌ در سال‌های آینده، مردم بار دیگر در راهپیمایی گسترده دفاع از مردم مظلوم فلسطین حضوری باشکوه‌ خواهند داشت.

به گزارش تسنیم در مراسم امروز، پرچم فلسطین در گلباغ نماز رشت به اهتزاز درآمد و سپس راهپیمایی خودرویی مردمی در دفاع از مردم مظلوم فلسطین از گلزار شهدای رشت به سمت میدان شهدای ذهاب شهرداری و پس از آن به سمت مصلی امام خمینی(ره) این شهر به حرکت درآمد.

گیلانی‌ها در این راهپیمایی خودرویی شعار "مرگ بر اسراییل" و "مرگ بر آمریکا" را در خیابان‌های شهر رشت فریاد زدند و انزجار خود را نسبت به رژیم غاصب صهیونیستی نشان دادند.

 

اخبار مرتبط