سفر به گیلان در عید فطر ممنوع

اخبار گیلان

اخبار استان گیلان،رشت
  • لطفا نظر خود را در رابطه با این مطلب بنویسید...٠ نظر

سفر به گیلان در عید فطر ممنوع

تاریخ انتشار: ١٩ اردیبهشت ١٤٠٠ ٠ ٠
دسته بندی کلی: اخبار گیلان
دسته بندی عنوان خبر: اخبار استان گیلان،رشت

کارواشتغال گیلان:محمود قاسم‌نژاد عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: خوشبختانه با همکاری خوب مردم سه شهرستان املش، تالش و شفت در استان گیلان در وضعیت زرد کرونایی و مابقی شهرستان‌ها در وضعیت نارنجی قرار گرفتند.

 

جانشین ستاد مدیریت و مقابله با کرونا استان گیلان با اشاره به فراخوان کارکنان دستگاه‌های اجرایی بر اساس وضعیت جدید خاطرنشان کرد: با توجه به تغییر وضعیت کرونایی در استان تعداد بیشتری از کارکنان می‌توانند در ادارات حضور پیدا کرده و خدمات ارائه دهند.

 

قاسم‌نژاد با اشاره به فعالیت مشاغل با توجه به شرایط رنگ‌بندی کرونایی تصریح کرد: در شهرستان‌های زرد گروه‌های شغلی یک، دو و سه فعالیت می‌کنند و در شهرستان‌های نارنجی تنها دو گروه می‌توانند فعالیت داشته باشند.

 

بیشتر بخوانید

تداوم پیک چهارم کرونا در استان گیلان؛ 620 بیمار در بیمارستان‌های استان بستری هستند

 

رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در گیلان پایین‌تر از میانگین کشوری است

 

تغییر رنگ‌بندی کرونایی در گیلان؛ 14 شهرستان همچنان نارنجی است

 

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان با اشاره به ممنوعیت سفر به استان در ایام تعطیلات عید فطر ابراز داشت: از ساعت 12 روز سه‌شنبه 21 اردیبهشت تا ظهر روز شنبه 25 اردیبهشت ممنوعیت سفر به استان گیلان اجرایی می‌شود.

 

وی با بیان اینکه پلیس برای اجرای این محدودیت‌ها در محور‌های ورودی استان گیلان مستقر خواهد بود خاطرنشان کرد: از هموطنان عزیز درخواست داریم با توجه به محدودیتی که اعمال شده به‌هیچ وجه به گیلان سفر نداشته باشند.

https://www.karoeshteghal.ir/post/list

اخبار مرتبط