سه هزار نیرو در گیلان با ازمون جذب می شوند

اخبار گیلان

اخبار استان گیلان،رشت
  • لطفا نظر خود را در رابطه با این مطلب بنویسید...٠ نظر

سه هزار نیرو در گیلان با ازمون جذب می شوند

تاریخ انتشار: ١١ خرداد ١٤٠٠ ٠ ٠
دسته بندی کلی: اخبار گیلان
دسته بندی عنوان خبر: اخبار استان گیلان،رشت

کارواشتغال : به گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از رشت، علی باستی  ، رئیس پارک‌های علم و فن آوری گیلان گفت: اولین آزمون استخدامی جذب نیرو‌های مورد نیاز دانشگاه‌ها، موسسات پژوهشی وپارک‌های علم و فن آوری گیلان در سال ۱۴۰۰ برگزار می‌شود.

 

او با بیان اینکه  ثبت نام و شرکت در این آزمون به صورت اینترنتی بوده و تا روز شنبه ۱۵ خرداد ماه ادامه دارد، افزود:متقاضیان می‌توانند با مراجعه به درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org نسبت به ثبت نام و شرکت در آزمون اقدام کنند.

 

رئیس پارک‌های علم و فن آوری گیلان ، با اشاره به اینکه استخدام نیرو‌ها در رشته‌های فنی، تخصصی و آزمایشگاهی است ،گفت: آزمون استخدامی دانشگاه‌ها، موسسات پژوهشی و پارک‌های علم و فن آوری گیلان از طریق سازمان سنجش آموزش کشور برگزار می‌شود.

 

علی باستی افزود: با جذب این نیرو‌های متخصص، بخش عظیمی از مشکلاتی که هم اکنون در نگهداری، تعمیر و حفظ آزمایشگاه‌های دانشگاه‌ها، موسسات پژوهشی و پارک‌های علم و فناوری سراسر کشور وجود دارد، حل می‌شود.

 

او با اشاره به حضور نیرو‌های شرکتی در این آزمون، تصریح کرد: نیرو‌های شرکتی واجد شرایط نیز می‌توانند در رشته‌های مرتبط با شغلشان در این آزمون شرکت کنند و برای تبدیل وضعیت‌شان پیش‌بینی‌هایی انجام گرفته است.

سایر اخبار گیلان:

https://b2n.ir/x10731

 

 

اخبار مرتبط