چه سازوکاری برای جذب معلمین حق التدریس وجود دارد

اخبار کارافرینی و استخدام

بازارکار،کاریابی،اشتغال
  • لطفا نظر خود را در رابطه با این مطلب بنویسید...٠ نظر

چه سازوکاری برای جذب معلمین حق التدریس وجود دارد

تاریخ انتشار: ٢٠ خرداد ١٤٠٠ ٠ ٠
دسته بندی کلی: اخبار کارافرینی و استخدام
دسته بندی عنوان خبر: بازارکار،کاریابی،اشتغال

کارواشتغال : نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه معلمان حق التدریس یک ظرفیت بالا محسوب می شوند، گفت: باید ساز و کاری تعریف شود که این عزیزان در آموزش و پرورش استخدام شوند.

 

حجت الاسلام"حسین جلالی" درباره تجمع معلمان مدارس غیرانتفاعی استان کرمان مقابل مجلس که جمعی از معلمان رفسنجان و انار هم در بین آنها حضور داشتتند، در گفت و گو با ایسنا اظهار کرد: بنده پیش از این هم پیگیر خواسته این معلمان بودم و این موضوع را در جمعشان هم مطرح کردم.

 

وی عنوان کرد: آموزش و پرورش نیاز به 20 هزار معلم دارد که باید ساز و کاری تعریف شود این معلمان به خدمت گرفته شوند، سوابق برخی از این معلمان بالای 15 سال است و با توجه به اینکه معمولا مدارس غیرانتفاعی افراد باسواد و خبره را گزینش می کنند، این یک فرصت است و باید از این ظرفیت ها در آموزش و پرورش استفاده شود.

 

جلالی بیان کرد: از مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان و مدیران آموزش و پرورش شهرستان های رفسنجان و انار درخواست دارم ساز و کاری برای به کار گیری این عزیزان داشته باشند.

 

نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس یادآور شد: اگرچه وزیرآموزش و پرورش موضوع اعتبارات، ردیف بودجه و منابع را مطرح می کند، اما باید این کار دنبال شود.

 

وی اضافه کرد: با توجه به اینکه به معلمان قول دادم کمیسیون آموزش و تحقیقات را برای رسیدگی به درخواست آنها فعال می کنم، بلافاصله با دکتر زاهدی و اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس صحبت کردم و خواستار کمک به حق التدریس های غیرانتفاعی شدم که قرار شد در این کمیسیون موضوع  در دستور کار قرار گیرد.

اخبار مرتبط