صحبتهای استاندار گیلان درباره حضور پرشور مردم گیلان

اخبار گیلان

اخبار استان گیلان،رشت
  • لطفا نظر خود را در رابطه با این مطلب بنویسید...٠ نظر

صحبتهای استاندار گیلان درباره حضور پرشور مردم گیلان

تاریخ انتشار: ٢٩ خرداد ١٤٠٠ ٠ ٠
دسته بندی کلی: اخبار گیلان
دسته بندی عنوان خبر: اخبار استان گیلان،رشت

کارواشتغال به نقل از تسنیم :  ارسلان زارع‌ عصر امروز در نشست ستاد انتخابات گیلان اظهار داشت: از همان ساعات اولیه رای‌گیری، همه عوامل انتظامی و برگزارکننده انتخابات در شعب اخذ رای در روستا و شهر مستقر شدند و کار رای‌گیری آغاز شد و روند اخذ آرا براساس گزارش فرمانداران خوب بوده است.

 

استاندار گیلان با بیان اینکه برگزاری انتخابات در فضایی امن، سالم، قانونمند و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی از ابتدا در دستور کار بود تصریح کرد: تعداد تعرفه‌ها هم بیش از همه واجدان شرایط در انتخابات پیش‌بینی کردیم و تعرفه‌ها به نحو شایسته در همه شهرستان‌ها و بخش‌ها توزیع شده است.

 

زارع با اشاره به مراجعه‌کنندگان زیاد در شعب سراسر گیلان خصوصاً شهرها عنوان کرد: معمولاً تعداد مراجعه‌کنندگان در ساعات پس از مغرب و عشا‌ء افزایش می‌یابد که به شعب اخد رای برای انجام رسالت خود مراجعه می‌کند و به نظر می‌رسد ساعت اخذ رای برای شهرها تمدید شود و در روستاها هم براساس آخرین گزارشات تصمیم گرفته می‌شود.

 

بیشتر بخوانید

پوشش لحظه‌به‌لحظه اخبار انتخابات ـ استان گیلان| رأی‌گیری در 3094 شعبه اخذ رأی استان گیلان / انتخابات شورای شهر در رشت الکترونیکی برگزار می‌شود‌

 

انتخابات سرنوشت‌ساز 1400 در خطه سرسبز گیلان رسماً آغاز شد + فیلم

 

تریبون تسنیم در بین مردم| مطالبه گیلانی‌ها از رئیس جمهور آینده / مردم ‌دیار میرزا ‌از دغدغه‌هایشان در انتخابات می‌گویند + فیلم

 

نماینده عالی دولت در استان گیلان ضمن قدردانی از حضور حماسه‌ساز مردم و بینش خوب مردم گیلان خاطرنشان کرد: دشمنان با سیاه‌نمایی و توطئه‌های مختلف همواره تلاش می‌کردند که مردم در انتخابات مشارکت حداقلی داشته باشند اما‌ مردم با مشارکت خود نقشه‌های دشمنان را نقش بر آب کردند.

 

وی افزود: تمام تلاش خود را می‌کنیم که آرای مردم در ساعات تعیین شده و تمدید شده اخذ شود و از مردم تقاضا داریم که‌ آرای خود را سریع‌تر به صندوق‌ها بیندازند و همانطور که‌ پیش‌بینی و برنامه‌ریزی کرده بودیم تا فرایند انتخابات به صورت قانونی در فضایی امن و آرام با مشارکت مردم انجام شود و این کار انجام شد.

 

استاندار گیلان با بیان اینکه برگزارکنندگان انتخابات اجرای دستورالعمل‌های بهداشتی را مدنظر قرار داده و رعایت کردند ابراز داشت: عوامل مستقر در شعب اخذ رای، مردم، بازرسان، عوامل انتظامی و دیگر نیروهای دست‌اندرکار به خوبی وظایف خود را انجام می‌دهند.

 

زارع افزود: در این دوره از انتخابات شاهد مشارکت گسترده مردم در سراسر استان بودیم و انتظار داریم از هم‌اکنون تا ساعات پایانی اخذ رای، مردم با همین شور و شوق مراجعه کنند و در توسعه و بالندگی کشور سهیم باشند.

 

نماینده عالی دولت در استان گیلان ابراز داشت: از این رویداد می‌توان به عنوان شرکت در جشن ملی یاد کنیم و این مایه خرسندی و شادمانی همه ملت بزرگ ایران، رهبر معظم انقلاب و مایه یأس و ناامیدی دشمنان خواهد شد.

سایر اخبار گیلان :

https://b2n.ir/x10731

 

اخبار مرتبط