قدردانی استاندار گیلان از نقش سپاه در مهار کرونا

اخبار گیلان

اخبار استان گیلان،رشت
  • لطفا نظر خود را در رابطه با این مطلب بنویسید...٠ نظر

قدردانی استاندار گیلان از نقش سپاه در مهار کرونا

تاریخ انتشار: ٣٠ خرداد ١٤٠٠ ٠ ٠
دسته بندی کلی: اخبار گیلان
دسته بندی عنوان خبر: اخبار استان گیلان،رشت

به گزارش کارواشتغال گیلان  خبرگزاری تسنیم از رشت، ارسلان زارع ظهر امروز در جلسه ستاد مدیریت و مقابله با کرونا در گیلان ضمن تبریک میلاد امام رضا(ع) اظهار داشت: از مردم آگاه گیلان که با پیروی از رهبر معظم انقلاب در روز 28 خردادماه جلوه‌هایی از مردم‌سالاری دینی را خلق کردند تشکر می‌کنم.

 

استاندار گیلان با بیان اینکه دشمنان از ماه‌ها پیش هجمه وارد می‌کردند خاطرنشان کرد: حضور مردم در انتخابات با وجود برنامه‌ریزی‌های دشمنان، حماسه‌ای غرورآفرین و امیدبخش بود و مردم نشان دادند که نسبت به آینده خویش و همچنین رشد و تعالی کشور و استان خود دغدغه و احساس مسئولیت دارند.

 

زارع با بیان اینکه از ابتدا برگزاری انتخاباتی سالم و حفظ سلامتی رای‌دهندگان مورد توجه بوده است خاطرنشان کرد: براساس گزارشات دانشگاه علوم پزشکی استان گیلان، انتخابات 28 خردادماه با رعایت توصیه‌های بهداشتی و الزامات لازم برگزار شد.

 

 

نماینده عالی دولت در استان گیلان ضمن قدردانی از زحمات ناظران بهداشتی، جمعیت هلال احمر و همه دست‌اندرکاران برگزاری انتخابات تصریح کرد: شکوه این اقتدار در سایه یکپارچگی و انسجام می‌تواند زمینه‌ساز برطرف شدن مشکلات باشد.

 

وی با بیان اینکه هم‌اکنون تمامی شهرستان‌های گیلان به غیر از رودبار در وضعیت زرد کرونایی هستند افزود: لازم است که توصیه‌های بهداشتی همچنان رعایت شود البته میزان رعایت پروتکل‌ها توسط مردم گیلان در هفته گذشته نسبت به قبل بهتر شده است اما از میانگین کشوری پایین‌تر است.

 

استاندار گیلان با اشاره به اینکه از همه ظرفیت‌ها جهت جلوگیری از عادی‌انگاری بیماری باید استفاده شود گفت: در برخورد با متخلفانی که دستورالعمل‌های بهداشتی و مقررات را رعایت نمی‌کنند باید جدیت لازم باشد و نتیجه گشت‌های مشترک بازرسی، اتحادیه‌های صنفی، دانشگاه علوم پزشکی و تعزیرات حکومتی به مردم اطلاع‌رسانی شود.

 

زارع زحمات و مجاهدت‌های تولیدکنندگان استان در تولید انواع ماسک‌ها و مواد ضدعفونی‌کننده را ستودنی دانست و بیان کرد: زحمات و نقش آفرینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و بسیج در اجرای طرح محله‌محور شهید حاج قاسم سلیمانی نیز جای تقدیر دارد.

 

نماینده عالی دولت در استان گیلان با بیان اینکه در اجرای فرایند واکسیناسیون باید از ظرفیت‌ نهادهای مذکور به نحو احسن استفاده شود افزود: با اهتمام شرکت‌های داخلی دسترسی به واکسن تسهیل می‌شود البته شهرستان‌های گیلان هم باید آمادگی لازم برای آماده‌سازی مراکز تزریق واکسن به شهروندان را داشته باشند.

اخبار مرتبط