چارت استخدامی ۴۰ ساله اورژانس نیازمند بازنگری

اخبار استخدام و کاریابی

بازارکار،جذب نیرو،اشتغال
  • لطفا نظر خود را در رابطه با این مطلب بنویسید...٠ نظر

چارت استخدامی ۴۰ ساله اورژانس نیازمند بازنگری

تاریخ انتشار: ١٦ مرداد ١٤٠٠ ٠ ٠
دسته بندی کلی: اخبار استخدام و کاریابی
دسته بندی عنوان خبر: بازارکار،جذب نیرو،اشتغال

کارواشتغال به نقل از خبرگزاری ایسنا : سرپرست سازمان اورژانس کشور گفت: برای رفع کمبود نیروی انسانی اورژانس نیازمند این هستیم که چارت سازمان اورژانس بازنگری شود. 

دکتر پیمان صابریان در گفت و گو با ایسنا، در خصوص کمبود نیروی انسانی اورژانس و لزوم استخدام افراد بیشتری گفت: برای رفع کمبود نیروی انسانی اورژانس نیازمند این هستیم که چارت سازمان اورژانس بازنگری شود. 

وی با بیان اینکه چارت استخدامی اورژانس تهران برای ۴٠ سال پیش است و همچنان موفق نشدیم که این را تغییر دهیم، اظهار کرد: چارتی که حدود ۴٠ سال قبل تنظیم شده با امکانات و تعداد پایگاه های همان زمان تنظیم شده است، این در حالی است که الان تعداد تجهیزات و پایگاه های اورژانس تغییر بسیاری داشته است و نیازمند یک برنامه جدید است.

صابریان اظهار کرد: تغییر این چارت سختی های خاص خود را دارد و باید از سوی دستگاه‌های متفاوت تایید شود، اما اقدامی است که باید صورت گیرد تا با استخدام نیروی انسانی بیشتر، کمبود نیروی انسانیمان کاهش پیدا کند.

وی گفت: این چارت برای چهل سال پیش است و تا به حال تغییر نکرده است. تا زمانی که استخدام قابل توجه نیروی انسانی اتفاق نیفتد، دچار بحران هستیم. 

سرپرست سازمان اورژانس کشور اظهار کرد: در این خصوص هر روز پیگیری کردیم اما فعلا نتیجه ای نداشته است. این مشکل باید از سوی سازمان امور استخدامی پیگیری شود

اخبار مرتبط