احداث بیمارستان ۳۵۰تختخوابی در گیلان توسط قرارگاه‌ خاتم‌الانبیا

اخبار گیلان

اخبار استان گیلان،رشت
  • لطفا نظر خود را در رابطه با این مطلب بنویسید...٠ نظر

احداث بیمارستان ۳۵۰تختخوابی در گیلان توسط قرارگاه‌ خاتم‌الانبیا

تاریخ انتشار: ٢٢ شهریور ١٤٠٠ ٠ ٠
دسته بندی کلی: اخبار گیلان
دسته بندی عنوان خبر: اخبار استان گیلان،رشت

کارواشتغال به نقل از خبرگزاری تسنیم از رشت، قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) با بهره‌گیری از توانمندی‌های فنی و لجستیکی خود احداث پروژه‌ بیمارستان 350 تختخوابی جایگزین پورسینای رشت، تکمیل دانشکده پزشکی لاکان، احداث سد مخزنی پلرود و سایر پروژه‌های مهم را در گیلان در دست اجرا دارد.

استاندار گیلان در دیدار با فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) با اشاره به اهمیت بهره‌گیری از توانمندی‌های فنی، لجستیکی و مالی قرارگاه خاتم‌الانبیاء(ص) در اجرای پروژه‌ها اظهار داشت: استفاده از این ظرفیت موجب تسریع در اجرای پروژه‌ها و بهره‌مندی مردم از این زیرساخت‌ها می‌شود.

ارسلان زارع از آمادگی استانداری گیلان برای رفع موانع احتمالی و تامین منابع مالی پروژه‌ها خبر داد و بیان داشت: استانداری گیلان آمادگی هرگونه مساعدت و کمک در جهت رفع موانع احتمالی و تامین منابع مالی پروژه‌ها را از محل اعتبارات ملی و استانی دارد.

وی به ضرورت استفاده از ظرفیت‌های مذکور در جهت تکمیل پروژه‌های عمرانی و بهداشتی اشاره و بیان کرد: بیمارستان 350 تختخوابی جایگزین پورسینای رشت، تکمیل دانشکده پزشکی لاکان با تلاش‌ و پیگیری‌های انجام شده دانشگاه علوم پزشکی استان در دست اجرا است.

نماینده عالی دولت در استان گیلان با اشاره به پروژه سد مخزنی پلرود افزود: این پروژه توسط قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) در حال اجرا است و هم‌اکنون به پیشرفت فیزیکی 77 درصدی رسیده است.

استاندار گیلان ضرورت تسریع در تکمیل پروژه‌های مهم استان را مورد تاکید قرار داد و ابراز داشت: در راستای اجرای پروژه سد مخزنی پلرود نیز انتظار تقویت ماشین‌آلات و امکانات موردنیاز برای تسریع در اتمام این طرح حیاتی را داریم.

اخبار مرتبط