استخدام نیروی انتظامی البرز

اخبار استخدام و کاریابی

بازارکار،جذب نیرو،اشتغال
  • لطفا نظر خود را در رابطه با این مطلب بنویسید...٠ نظر

استخدام نیروی انتظامی البرز

تاریخ انتشار: ٠١ مهر ١٤٠٠ ٠ ٠
دسته بندی کلی: اخبار استخدام و کاریابی
دسته بندی عنوان خبر: بازارکار،جذب نیرو،اشتغال

کارواشتغال به نقل از دفاع پرس: فرماندهی انتظامی البرز از بین جوانان مؤمن، متعهد و کارآمد (مرد) دارای مدرک تحصیلی دیپلم و پیش‌دانشگاهی تمامی رشته‌های نظری، کار و دانش و فنی و حرفه‌ای به‌صورت پیمانی پنج ساله انتظامی در مقطع درجه‌داری، از طریق آزمون ورودی و سایر مراحل گزینشی از جمله مصاحبه، معاینات استخدامی و ... استخدام می‌کند.

اعتقاد و التزام به دین اسلام، التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و اعتقاد به ولایت مطلقه فقیه و آمادگی فداکاری در راه اهداف آن‌ها، تابعیت جمهوری اسلامی ایران، عدم سابقه عضویت یا وابستگی به احزاب و گروه‌های سیاسی و معارض با نظام جمهوری اسلامی ایران و عدم محکومیت به محرومیت از خدمات دولتی از جمله شرایط عمومی استخدام نیروی انتظامی است.

عدم عضویت یا وابستگی به احزاب و گروه‌های سیاسی در زمان تقاضای استخدام، نداشتن سوءپیشینه کیفری، عدم اعتیاد به موادمخدر، داشتن شرایط تحصیلی لازم برای خدمت موردنظر و نیز سلامت و توانایی جسمی و روانی برای خدمت موردنظر از دیگر شرایط عمومی استخدام است. سن حداکثر 25 سال، معدل حداقل 14 و میزان قد 170 سانتی‌متر از دیگر شرایط استخدام در این فرماندهی است.

همچنین داوطلبان استخدام باید ایرانی‌الاصل باشند بدین مفهوم که دارای شناسنامه ایرانی و از پدر و مادر ایرانی‌الاصل باشند. متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر به هسته گزینش و استخدام استان البرز به نشانی کرج – میدان توحید – ابتدای بلوار بلال مراجعه کنند و یا با شماره تلفن‌های 02621827409 یا 02621827410 تماس بگیرند.

اخبار مرتبط