آزمون استخدامی ویژه رشته‌های آموزش و پرورش ۱۵ و ۱۶ اردیبهشت برگزار می‌شود

آزمون استخدامی ویژه رشته‌های آموزش و پرورش ۱۵ و ۱۶ اردیبهشت برگزار می‌شود

تهران- ایرنا- سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد: نهمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور در سال ۱۴۰۱ ویژه رشته‌های شغلی آموزش و پرورش ۱۵ و ۱۶ اردیبهشت ماه برگزار می‌شود.

به گزارش گروه علم و آموزش ایرنا، علیرضا کریمیان مشاور رییس سازمان سنجش در این زمینه گفت: داوطلبان این آزمون، برای شرکت در جلسه امتحان باید از ۱۳ اردیبهشت ماه به درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان به نشانی  www.sanjesh.org مراجعه و با درج اطلاعات شناسنامه‌ای شامل نام، نام خانوادگی، کد ملی، سال تولد و اطلاعات ثبت‌نامی شامل شماره پرونده و کد پیگیری کارت شرکت در آزمون خود را چاپ (پرینت) کنند.

وی افزود: داوطلبان بر اساس آدرس و زمان تعیین شده روی کارت شرکت در آزمون به حوزه امتحانی مربوطه مراجعه کنند.

مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش با بیان این که آزمون استخدامی آموزش و پرورش در روزهای پنجشنبه و جمعه ۱۵ و ۱۶ اردیبهشت ماه برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: بیش از ۵۰۰ هزار نفر متقاضی شرکت در این آزمون هستند.

براساس گزارش روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور، کریمیان یادآور شد: اطلاعیه تکمیلی درباره نحوه و زمان پرینت کارت شرکت در آزمون، آدرس و محل رفع نقص کارت شرکت در آزمون در درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان به نشانی https://www.sanjesh.org  منتشر شده است و داوطلبان برای کسب اطلاعات لازم در این خصوص این اطلاعیه را به دقت مطالعه کنند.


این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید