آزمون استخدامی ۴ شرکت پتروشیمی پارس جنوبی برگزار می شود

آزمون استخدامی ۴ شرکت پتروشیمی پارس جنوبی برگزار می شود

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه انرژی پارس جنوبی از برگزاری آزمون استخدامی شرکت‌های زیر مجموعه صندوق بازنشستگی نفت، از جمله شرکت‌های پتروپالایش کنگان، توسعه پتروشیمی کنگان، سروش مهستان عسلویه و نگین مهستان کنگان در منطقه پارس جنوبی خبر داد.

آزمون استخدامی ۴ شرکت پتروشیمی پارس جنوبی برگزار می شود
کارواشتغال به گزارش خبرگزاری فارس از بوشهر، سخاوت اسدی امروز ظهر در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: نیروی انسانی مورد نیاز این شرکت‌ها از بین متقاضیان واجد شرایط در مقاطع تحصیلی دیپلم، فوق دیپلم، کارشناسی و کارشناسی ارشد پس از برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه عمومی و تخصصی، معاینات پزشکی، با انعقاد قرارداد طبق قانون کار مدت معین تامین می‌شود.

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه انرژی پارس جنوبی گفت: ظرفیت جذب در این آزمون استخدامی بیش از ۲۰۰ نفر است که سهمیه جذب در مقاطع دیپلم و فوق دیپلم به صورت صد درصد بومی استان بوشهر و در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد به صورت حداقل جذب ۵۰ درصد نیروی بومی است.

وی افزود: تاریخ برگزاری این آزمون ۲۰ خرداد امسال است و اداره اشتغال سازمان منطقه ویژه پارس نظارت لازم برای جذب حداکثری نیروی بومی در آزمون استخدامی پتروشیمی را بر اساس ضوابط و مقررات انجام می‌دهد.

اسدی گفت: دفترچه آزمون در همین هفته منتشر می‌شود و نحوه ثبت نام این آزمون صرفا به صورت اینترنتی است که جزییات آن به اطلاع عموم می‌رسد؛ بنابراین کارجویان مراقب افراد سودجو به هنگام ثبت نام باشند و فریب آگهی‌های تقلبی در این زمینه را نخورند.


این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید