استخدام دانشجو معلمان

حسن خنیفر رئیس دانشگاه فرهنگیان در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره بازنگری دروس برای دانشجو معلمان اظهار کرد: در ۵ رشته کارشناسی ارشد و ۴ رشته کارشناسی بازنگری در تمام دروس را انجام دادیم و مطالب درسی متناسب با نیاز‌های روز در نظر گرفته شد.

وی ادامه داد ۲ رشته جدید علوم و هنر هم به دوره کارشناسی اضافه شد که داوطلبان ورود به دانشگاه فرهنگیان برای مهر ۹۸ می‌توانند این ۳ رشته را هم جزء انتخاب‌های خود داشته باشند.

رئیس دانشگاه فرهنگیان درباره برنامه ریزی برای ورود رشته مشاوره در این دانشگاه گفت: تا پیش از این، رشته مشاوره به عنوان زیر مجموعه علوم تربیتی در دانشگاه ارائه می‌شد، اما با توجه به اهمیت این رشته امسال به طور مستقل تری این موضوع را مورد توجه قرار دادیم و در دفترچه انتخاب رشته برای داوطلبان سال تحصیلی پیش رو ارائه می‌شود.

خینفر درباره وضعیت استخدامی دانشجو معلمان ورودی مهر ۹۸ تصریح کرد: به داوطلبان کمتر از ۲۲ سال که امکان شرکت در دوره‌های ۴ ساله این دانشگاه را دارند این نوید را می‌دهیم که استخدام رسمی قطعی برای آن‌ها در نظر گرفته شده است و نگران وضعیت استخدامی خود نباشند.

وی ادامه داد: چنانچه اختلاف نظر‌هایی هم در این زمینه وجود داشته باشد به سرعت آن را رفع می‌کنیم و اصل موضوع استخدام دانشجو معلمان به هیچ وجه زیر سوال نمی‌رود.

رئیس دانشگاه فرهنگیان درباره برگزاری دوره‌های مهارت آموزی ماده ۲۸ اساس نامه این دانشگاه گفت: فارغ التحصیلان کمتر از ۳۰ سال دوره کارشناسی هم می‌توانند با شرکت در آزمون استخدامی و پذیرفته شدن در این آزمون برای ورود به دوره‌های مهارت آموزی و به دنبال آن معلم شدن اقدام کنند.


این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید