استخدام نیرو در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی + لینک ثبت نام

استخدام نیرو در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی + لینک ثبت نام

متقاضیان می‌توانند تا تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۶ با مراجعه به سامانه تعاون یار این وزارتخانه از شرایط پذیرش و جذب در ادارات‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان‌ها اطلاع و ثبت‌نام کنند.

کارواشتغال به نقل از عرشه انلاین : وزارت کار در نظر دارد در قالب جذب نیروهای امریه جهت ارائه خدمات در حوزه‌های اجتماعی، اقتصادی، کارآفرینی و رفاه در کشور استفاده کند.

وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با توجه به ظرفیت ایجاد شده در اصل ۱۴۷ قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، در نظر دارد از توان علمی و تخصصی فارغ‌التحصیلان دانشگاهی در قالب جذب نیرو‌های امریه (کارکنان وظیفه) جهت ارائه خدمات در حوزه‌های اجتماعی، اقتصادی، کارآفرینی و رفاه در مراکز استان‌ها و مناطق محروم و کمتر توسعه‌یافته کشور استفاده نماید.

در این راستا اداره کل توسعه منابع انسانی این وزارتخانه با همکاری ادارات‌کل اجرایی در استان‌ها در سال ۱۴۰۱ اقدام به جذب و به‌کارگیری تعدادی نیروی متخصص، نخبه و متعهد با مدرک تحصیلی دکتری، فوق‌لیسانس و لیسانس جهت اعزام ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ نموده است.

متقاضیان امریه سربازی می‌توانند تا تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۶ با مراجعه به سامانه تعاون یار این وزارتخانه به آدرس اینترنتی taavonyar.mcls.gov.ir از شرایط پذیرش و جذب در ادارات‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان‌ها اطلاع و ثبت‌نام کنند.

 


این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید