اعلام نتایج آزمون داوری و میانجیگری ۱۴۰۰ چه زمانی است ؟

اعلام نتایج آزمون داوری و میانجیگری ۱۴۰۰ چه زمانی است ؟

اعلام نتایج آزمون داوری و میانجیگری

نتایج آزمون داوری و میانجیگری سال ۱۴۰۰ مدتی پس از برگزاری و اتمام هر مرحله از گزینش داوطلبان اعلام می شود. داوطلبان باید برای اطلاع از پذیرش در هر مرحله و پذیرش نهایی در انتظار انتشار نتایج آزمون داوری و میانجیگری ۱۴۰۰ باشند تا در صورت قبولی برای شرکت در مرحله بعدی آماده شوند.

داوطلبانی که در فراخوان استخدام با آزمون یا بدون آزمون میانجیگری و داوری شورای حل اختلاف قوه قضاییه سال ۱۴۰۰ ثبت نام کرده اند، باید مراحل گزینشی تعیین شده را با موفقیت و کسب حد نصاب لازم طی کنند تا وارد مرحله بعدی گزینش شده و در انتها در میان پذیرفته شدگان نهایی قرار بگیرند.
نتایج آزمون داوری و میانجیگری ۱۴۰۰ در چند مرحله اعلام می شود که پذیرفته شدگان هر دوره می توانند برای شرکت در مرحله بعدی آماده شوند. معمولا نتایج آزمون داوری و میانجیگری ۱۴۰۰ هر مرحله گزینشی مدتی پس از اتمام آزمون اعلام می شود.
به منظور اطلاع رسانی هر چه دقیق تر به داوطلبان و تسهیل فرآیند مشاهده نتایج آزمون استخدامی میانجی گری و داوری سال جاری در ادامه این مقاله جزئیات زمان و نحوه مشاهده نتایج اولیه و نهایی آزمون داوری و میانجیگری سال ۱۴۰۰ شوراهای حل اختلاف قوه قضاییه را ارائه داده ایم.

زمان اعلام نتایج آزمون داوری و میانجیگری ۱۴۰۰
همانطور که پیش از این نیز اشاره شده است، گزینش داوطلبان با آزمون و بدون آزمون متقاضی استخدام مناصب داوری و میانجیگری شورای حل اختلاف قوه قضاییه سال ۱۴۰۰ در چند مرحله انجام می شود و لذا نتایج هر یک از مراحل آزمون داوری و میانجیگری بصورت مجزا و در بازه های زمانی مختلفی اعلام می شود.

زمان اعلام نتایج اولیه آزمون داوری و میانجیگری ۱۴۰۰

آن دسته از داوطلبانی که در پذیرش رشته های شغلی با آزمون منصب داوری یا میانجیگری سال ۱۴۰۰ ثبت نام کرده اند، در مرحله اول باید در آزمون کتبی علمی و تخصصی شرکت کنند. این دسته از داوطلبان باید حداقل ۵۰% نمره آزمون حدنصاب تعیین شده بر اساس بالاترین نمرات را کسب کنند تا وارد مرحله بعدی شوند.

با توجه به زمان برگزاری آزمون داوری و میانجیگری ۱۴۰۰ که در تاریخ ۲۶ آذر ماه بوده، احتمالا نتایج ۱ تا ۲ ماه بعد از برگزاری این آزمون در بازه زمانی دی ماه اعلام خواهد شد. به محض مشخص شدن تاریخ دقیق اعلام نتایج اولیه آزمون داوری و میانجیگری سال ۱۴۰۰ این مقاله بروزرسانی می شود.

زمان اعلام نتایج اولیه آزمون داوری و میانجیگری ۱۴۰۰ هنوز مشخص نشده است.

داوطلبان آزمون داوری و میانجیگری ۱۴۰۰ که پس از اعلام نتایج اولیه به دلیل عدم کسب نمره لازم موفق به راهیابی در سایر مراحل گزینش نشده اند می توانند با ثبت نام در آزمون استخدامی نیروهای افتخاری شورای حل اختلاف برای پذیرش این آزمون شانس خود را امتحان کنند.
حتما بخوانید: آزمون جذب نیروهای افتخاری شورای حل اختلاف

زمان اعلام نتایج بررسی مدارک داوطلبان آزمون داوری و میانجیگری ۱۴۰۰

داوطلبان متقاضی پذیرش آزمون داوری و میانجیگری سال ۱۴۰۰ باید به این موضوع دقت داشته باشند که پذیرش نهایی آنها منوط به این است که شرایط تعیین شده را داشته باشند و تمامی اطلاعات وارد شده هنگام ثبت نام آزمون با اطلاعات مندرج در مدارک همخوانی داشته باشد.

پذیرفته شدگان مرحله اول فراخوان استخدام قوه قضاییه برای پذیرش با آزمون منصب داوری و میانجیگری ۱۴۰۰ به میزان حداکثر ۲ برابر ظرفیت و داوطلبان متقاضی پذیرش بدون آزمون برای مرحله بررسی مدارک دعوت می شوند و در صورت تایید صحت اطلاعات برای مصاحبه دعوت می شوند. نتایج این مرحله نیز مدتی پس از اتمام فرآیند بررسی اعلام می شود.

زمان اعلام نتایج مرحله بررسی مدارک آزمون داوری و میانجیگری ۱۴۰۰ هنوز مشخص نشده است.

زمان اعلام نتایج نهایی آزمون داوری و میانجیگری ۱۴۰۰

مرحله آخر گزینش استخدام منصب داوری و میانجی گری شورای حل اختلاف قوه قضاییه مصاحبه و آزمون شفاهی است که هم برای داوطلبان با آزمون و هم برای داوطلبان بدون آزمون برگزار می شود. پس از برگزاری مصاحبه ها نمرات نهایی داوطلبان با نمره وزنی ۶۰ درصد برای آزمون و ۴۰ درصد برای مصاحبه محاسبه شده و نتایج نهایی اعلام می شود.

با توجه به عدم انتشار اطلاعیه ای در خصوص زمان مصاحبه و زمان اعلام نتایج نهایی آزمون داوری و میانجیگری ۱۴۰۰ هنوز تاریخ دقیقی برای انتشار جواب نهایی و اسامی پذیرفته شدگان آزمون داوری و میانجیگری اعلام نشده است. به محض مشخص شدن تاریخ دقیق اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی منصب داوری و میانجیگری ۱۴۰۰ این مقاله بروزرسانی می شود.

زمان اعلام نتایج نهایی آزمون داوری و میانجیگری ۱۴۰۰ هنوز مشخص نشده است.

به محض مشخص شدن زمان اعلام نتایج هر مرحله از گزینش استخدام داوری و میانجیگری سال ۱۴۰۰ علاوه بر این مقاله در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام آزمون های استخدامی هیوا نیز اطلاع رسانی خواهد شد. علاقه مندان می توانند علاوه بر این آزمون برای شرکت در آزمون وکالت قوه قضاییه نیز نام نویسی کنند.
بیشتر بخوانید: ثبت نام آزمون وکالت قوه قضاییه

 

نحوه اعلام نتایج آزمون داوری و میانجیگری ۱۴۰۰
مرکز آزمون های استخدامی جهاد دانشگاهی به عنوان مجری آزمون استخدامی ۱۴۰۰ میانجی گری و داوری علاوه بر برگزاری فرآیند ثبت نام و برگزاری این آزمون، وظیفه نظارت و اجرای سایر مراحل جذب نظیر انتشار کارت ورود به جلسه و اعلام نتایج این آزمون را نیز بر عهده دارد.

البته لازم به ذکر است که با توجه به شیوه گزینش ممکن است تصمیم بر این باشد که نتایج بصورت اینترنتی از سوی جهاد دانشگاهی اعلام شود یا اینکه نتایج از طریق تماس تلفنی یا پیامک بصورت فردی و شخصی به داوطلبان اطلاع رسانی شود. نحوه اعلام نتایج هر مرحله از آزمون داوری و میانجیگری ۱۴۰۰ با انتشار اطلاعیه مرکز استخدام جهاد دانشگاهی مشخص می شود.

با توجه به عدم انتشار اطلاعیه ای در خصوص نحوه اعلام نتایج آزمون داوری و میانجیگری ۱۴۰۰ هنوز شیوه دقیق انتشار جواب مراحل آزمون سال جاری هنوز مشخص نشده است. اما در صورت اعلام شدن نتایج بصورت اینترنتی داوطلبان می توانند با انجام مراحل زیر نتایج خود را در سایت hrtc.ir مشاهده کنند.

مراجعه به سایت آزمون های استخدامی جهاد دانشگاهی به نشانی hrtc.ir
انتخاب گزینه ” جذب همکاری آزمونی و غیرآزمونی داوری و میانجی‌ گری ”
انتخاب گزینه ” ورود به بخش با آزمون ” یا ” ورود به بخش بدون آزمون ”
انتخاب گزینه ” ورود به پروفایل ” در هر دو حالت
وارد کردن اطلاعات خواسته شده کد ملی و کد رهگیری ثبت نام
مشاهده نتایح و جواب پذیرش

مجددا لازم به ذکر است که مراحل گفته شده برای زمانی است که نتایج بصورت اینترنتی در سایت آزمون های استخدامی جهاد دانشگاهی اعلام شود. به محض مشخص شدن نحوه اعلام نتایج هر مرحله این مقاله نیز بروزرسانی می شود.

لازم به ذکر است که در صورت انتشار هر گونه اطلاعیه ای در خصوص نحوه اعلام نتایج اولیه و نهایی آزمون داوری و میانجیگری ۱۴۰۰ علاوه بر این مقاله در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام آزمون های استخدامی هیوا اطلاع رسانی خواهد شد. علاقه مندان به شرکت در آزمون وکالت قوه قضاییه می توانند با مطالعه مقاله زیر از جزئیات شرایط این آزمون مطلع شوند.
حتما بخوانید: شرایط شرکت در آزمون وکالت قوه قضاییه

اگر پس از مطالعه مقاله اعلام نتایج آزمون داوری و میانجیگری ۱۴۰۰ سوالی در خصوص زمان یا نحوه مشاهده نتایج اولیه و نهایی آزمون استخدامی سال جاری دارید می توانید از طریق تماس تلفنی با کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی هیوا پاسخ سوالات و ابهامات خود را از ایشان دریافت کنید.

همچنین داوطلبان می توانند با عضویت در صفحات مجازی تلگرام و اینستاگرام آزمون های استخدامی هیوا از آخرین اخبار آزمون داوری و میانجیگری سال ۱۴۰۰ و اطلاعیه های ثبت نام و برگزاری سایر آزمون های استخدامی و آزمون های حقوقی قوه قضاییه و دادگستری در سال جاری نیز مطلع شوند.

آزمون دفتریاری نیز از جمله آزمون هایی است که تحت نظر قوه قضاییه برگزار می شود. علاقه مندان به اشتغال در رشته های شغلی مرتبط با حوزه حقوقی و قوه قضاییه می توانند در صورت داشتن شرایط لازم علاوه بر آزمون داوری و میانجیگری ۱۴۰۰ در آزمون دفتریاری نیز نام نویسی کنند.
در ادامه بخوانید: ثبت نام آزمون دفتریاری

 

سوالات متداول

۱- ✔️ نتایج آزمون داوری و میانجیگری در چند مرحله اعلام می شود؟
✔️ نتایج آزمون داوری و میانجیگری با توجه به شیوه با آزمون یا بدون آزمون بودن گزینش داوطلبان ممکن است در ۲ یا ۳ مرحله اعلام شود که جزئیات مراحل انتشار جواب این آزمون در مقاله ارائه شده است.

۲- ✔️ نتایج آزمون داوری و میانجیگری چه زمانی اعلام می شود؟
✔️ نتایج آزمون داوری و میانجیگری هر مرحله مدتی پس از برگزاری و اتمام گزینش داوطلبان در آن مرحله اعلام می شود که به محض مشخص شدن زمان دقیق اعلام در این مقاله نیز اطلاع رسانی می شود.

۳- ✔️ نتایج آزمون داوری و میانجیگری از چه طریقی اعلام می شود؟
✔️ نتایج آزمون داوری و میانجیگری ممکن است بصورت اینترنتی یا حضوری اعلام شود که جزئیات آن در مقاله شرح داده شده است.
منبع : اعلام نتایج آزمون داوری و میانجیگری


برای دیدن بیشتر اخبار استخدامی لینک زیر را کلیک کنید

https://karoeshteghal.ir/category/اخبار-استخدام-و-کاریابی/

 

برای دیدن اگهی ها و اخبار سریع استخدامی به پیج اینستاگرام کارواشتغال بروید

Www.instagram.com/karoeshteghal.ir

 

برای دیدن بیشتر اگهی های استخدامی لینک زیر را کلیک کنید

https://karoeshteghal.ir/فرصت-های-شغلی/


این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

گفتگوها

دیدگاهتان را بنویسید