برگزاری آزمون استخدامی ویژه افراد دارای معلولیت در فارس

برگزاری آزمون استخدامی ویژه افراد دارای معلولیت در فارس

مدیر کل بهزیستی فارس از برگزاری نخستین آزمون استخدامی ویژه افراد دارای معلولیت خبر داد و گفت: در استان فارس ۹۰۶ نفر برای ۲۸۵ سهمیه استخدامی رقابت خواهند کرد.

کارواشتغال از باشگاه : محمدرضا هوشیار مدیر کل بهزیستی فارس گفت: نخستین آزمون فراگیر جذب و استخدام افراد دارای معلولیت دارای مدرک لیسانس تا دکترا که دستاورد دولت سیزدهم و ماحصل توجه ویژه رئیس جمهور شهید به جامعه هدف بهزیستی است در تاریخ ۱۷ خرداد ماه ۱۴۰۳ ساعت ۷ ونیم صبح بصورت همزمان با سایر استان‌های کشور در شیراز برگزار می‌شود.

او در ادامه با بیان این که بیش از ۴ هزار نفر از افراد دارای معلولیت در سراسر کشور در این آزمون جذب می‌شوند، افزود: در استان فارس ۹۰۶ نفر برای ۲۸۵ سهمیه استخدامی رقابت خواهند کرد.

مدیر کل بهزیستی فارس با اشاره به این که ۱۵۱ نفر منشی (۷۲ زن و ۷۹ مرد) برای همراهی با داوطلبان نیازمند این خدمت در نظر گرفته شده است گفت: تمهیدات مربوط به برگزاری آزمون اعم از ایاب و ذهاب، اسکان و همچنین بسیج کامل نیرو‌ها و امکانات به جهت حضور داوطلبان و تکریم جامعه هدف معزز مشخص و مصوب است.

هوشیار افزود: این آزمون در ساختمان شماره ۲ دانشکده مهندسی به آدرس میدان نمازی خیابان ملاصدرا برگزار می‌شود.

مدیر کل بهزیستی فارس گفت: پیگیری امور افراد دارای معلولیت در سطح کلان در دولت سیزدهم و به صورت ویژه توسط سازمان بهزیستی در چند سال اخیر صورت گرفته است. در موضوعات متعددی مربوط به حقوق افراد دارای معلولیت و اجرای قانون حمایت از این افراد اقدامات ویژه‌ای رخ داده است. یکی از این پیگیری‌ها موضوع آزمون اختصاصی معلولان بود؛ همین رویکرد دولت سیزدهم و اهتمام ویژه سازمان بهزیستی در مطالبه‌گری از دستگاه‌های ذیربط منجر به شکل‌گیری این اتفاق برای نخستین بار شد و اکنون شاهد تحقق و برگزاری این رویداد مهم هستیم.


این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید