نماینده ولی‌فقیه در کردستان: رشد تولید سبب اشتغال‌زایی می‌شود

نماینده ولی‌فقیه در کردستان: رشد تولید سبب اشتغال‌زایی می‌شود

نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان به دیدگاه خود درباره شعار سال “مهارم تورم و رشد تولید” پرداخت و گفت: رشد تولید سبب اشتغال‌زایی می‌شود.

کارواشتغال : حجت‌الاسلام و المسلمین عبدالرضا پورذهبی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در سنندج با تبریک سال نو و حلول ماه مبارک رمضان به همه ملت ایران و مردم استان کردستان؛ به فلسفه تعیین شعار سال پرداخت و با اشاره به اینکه در سالیان اخیر و سال گذشته نیز به‌دلیل برخی از حوادث و اتفاقات با معضل تورم مواجه بودیم، اظهار داشت: امسال رهبرمعظم انقلاب با ا انتخاب شعار سال؛ “مهارم تورم” بر کنترل مسئله تورم تاکید داشتند و این نشان از حساسیت و دغدغه‌مندی ایشان است.

وی گفت: ما هر چقدر که جلوتر رفته و با توجه به پیشرفت‌هایی که کشور داشته و پویایی که حاصل می‌شود، دشمن با توطئه‌ بیشتر در راستای از هم پاشیدن وحدت جامعه تلاش می‌کند.

نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان با بیان اینکه “مهار تورم و کنترل بازار و گرانی” باعث حفظ وحدت جامعه می‌شود، تصریح کرد: رهبرمعظم انقلاب با انتخاب شعار امسال به‌خوبی بر کنترل مسئله‌ای که در کشور بسیار کمرشکن بوده و گاها زحمات را تحت‌الشعاع قرار داده، تاکید فرمودند و امیدواریم که دولت سیزدهم بتواند این موضوع را حل و فصل کند.

وی در رابطه با چرایی انتخاب عنوان “رشد تولید” در شعار امسال افزود: رهبرمعظم انقلاب سالیان سال بر این مسئله تاکید داشته اما امسال رشد تولید را مطرح فرمودند و در پیام نوروزی‌شان از مجموع برنامه‌های تولید تشکر و ابراز رضایت داشتند. رشد تولید به این معناست که راه گذشته ادامه و تقویت و حرکت رو به جلو بیشتر شود.

پورذهبی با بیان اینکه رشد تولید باعث اشتغال‌زایی و رونق اقتصادی و چرخه شایسته کشور در امر مملکت‌داری و حکومت‌داری می‌شود بر ضرورت تلاش در جهت تحقق شعال سال تاکید و ابراز داشت: امیدواریم خداوند متعال به مسئولان توفیق خدمت در این مسیر را داده و همه با هم، هر کس به سهم خود در این راستا گام برداشته تا مسئله مهار تورم و رشد تولید را به سر انجام برسانیم.


این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید