۱۸۰ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال‌زایی به مددجویان بهزیستی استان بوشهر پرداخت شد

۱۸۰ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال‌زایی به مددجویان بهزیستی استان بوشهر پرداخت شد

 

مدیرکل بهزیستی استان بوشهر گفت: در ۱۰ ماه امسال ۱۸۰ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال‌زایی به مددجویان بهزیستی استان بوشهر پرداخت شده است.

کارواشتغال به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، حسین اسدی‌راد ظهر امروز در حاشیه بازدید از واحدهای تولیدی شهر صنعتی بوشهر در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم از اجرایی شدن طرح مشوق بیمه کارفرمایی برای حمایت از فارغ‌التحصیلان و متقاضیان اشتغال تحت پوشش بهزیستی خبر داد و اظهار داشت: به‌منظور تثبیت و پایداری اشتغال گروه‌های هدف و حمایت و تشویق مددجویان و کارفرمایان در سال جاری ۹۰۰ نفر از حق بیمه سهم کارفرما و خویش‌فرما بهره‌مند شده‌اند.

مدیرکل بهزیستی استان بوشهر با اشاره به اعتبارات اشتغال‌زایی بیان کرد: در ۱۰ ماه امسال ۱۸۰ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال‌زایی به مددجویان بهزیستی استان بوشهر پرداخت شده است.

وی ادامه داد: با پرداخت این تسهیلات قرض‌الحسنه اشتغال‌زایی موجبات تسهیل‌گری ایجاد اشتغال برای یک‌هزار و ۱۱۰ نفر از جامعه هدف تحت پوشش فراهم شده است.

اسدی‌راد تعهد ایجاد اشتغال بهزیستی این استان را ۱۲۰۰ فرصت شغلی دانست و خاطر نشان کرد: امیدواریم با استفاده از ظرفیت‌های پیش‌رو از جمله ظرفیت کارفرمایان در سطح استان رشد چشمگیری نسبت به تعهد استانی داشته باشیم.

وی که از کارخانه تولید دیوار فوق سبک و مشتقات شهرک صنعتی بوشهر ۲ بازدید می‌کرد گفت: تعداد ۱۵ نفر از بهبودیافتگان ناشی از آسیب سو مصرف مواد مخدر در این کارخانه مشغول به کار هستند.


این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید